Pytanie z dnia 08 grudnia 2017

Mieszkam w bloku z tzw."wielkiej płyty", moja sypialnia graniczy z łazienką sąsiadów. Jakiś czas temu przeprowadzili oni remont łazienki.
Zamiast wanny zamontowali kabinę prysznicową, a rury od ciepłej i zimnej wody zostały wkute w ścianę. Jest to ściana żelbetowa o grubości 20 cm. Pierwotnie rury te były zabudowane w ściance. Po przeprowadzonym remoncie nie da się spać w tym pokoju, szum wody jest bardzo głośny.

Czy jest zgodne z prawem wkuwanie rur od instalacji wodnej w ścianę nośną, która dodatkowo jest ścianą wspólną pomiędzy lokalami?

prosze interweniować w spółdzielni mieszkaniowej dział techniczny

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 grudnia 2017 12:50 Zmodyfikowano dnia: 11 grudnia 2017 12:50

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.