Pytanie z dnia 15 lutego 2017

Mam sad jabłoniowy. Urząd Miasta postanowił wybudować drogę wzdłuż sadu zabierając mi pas szerokości 4metrów i długości 200 metrów. Wypłacono mi odszkodowanie za grunt i ogrodzenie.Problem jest taki że wzdłuż ogrodzenia miałem pas "drogę" nie obsadzona jabłoniami szerokości 4metry i dł 200metrów do nawracania ciągnikiem aby uprawiać jabłonie teraz mam płot przy samych rzędach z jabłoniami. Musze teraz wyciąć pas 4m i 200m jabłoni na moim polu i przenieś słupy z drutami podtrzymujące je abym mógł je uprawiać. Problem w tym że urząd miasta nie chce wypłacić mi odszkodowania za jabłonie słupy i robotę i kazał mi iść do sądu. Czy jak oddam sprawę do sądu to ją wygram?

Wygranie sprawy przed sądem jest uzależnione od wielu czynników. W celu określenia możliwych szans powodzenia niezbędne jest bardziej szczegółowe opisanie stanu faktycznego oraz wgląd do dokumentów. Poza tym czy nie ma jakiejkolwiek możliwości, aby był Pan w stanie uprawiać jabłonie bez ich wycinania i tworzenia nowej drogi (pasa) do jazdy ciągnikiem? Czy nie ma na nieruchomości innej drogi do jazdy tym ciągnikiem?

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 lutego 2017 14:33:15 Obejrzało: 37 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.