Pytanie z dnia 10 sierpnia

Jaki okres wypowiedzenia obowiązuje nauczyciela kontraktowego zatrudnionego na czas nieokreslony Od sierpnia 2016 roku w przedszkolu publicznym? W umowie o pracę nie jest to zawarte

Trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Mówi o tym art. 27 Karty Nauczyciela. Z tego względu że przedszkole jest placówka nieferyjną nie obowiązuje warunek rozwiązania umowy z końcem roku szkolnego. Umowa może być rozwiązania przez obie strony za wypowiedzeniem złożonym w każdym czasie.

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 sierpnia 2018 10:57:22 Zmodyfikowano dnia: 13 sierpnia 2018 10:57:22 Obejrzało: 31 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.