Pytanie z dnia 22 marca 2023

Dzień dobry.
Otrzymałam od sklepu podwójny zwrot pieniędzy za zwrócony towar w październiku 2022.
Nie zauważyłam tego wcześniej, a aktualnie sklep wysłał email z prośbą o zwrot. Czy obowiązkowo musze zwrócić te pieniadze, czy jest jakaś podstawa prawna mówiąca o tym, że to błąd pracownika i powinni obciążyć pracownika bądź odpisać w koszty ? Mowa o kwocie do 200 zł.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Z poważaniem,
Klaudia

Dzień dobry, jest Pani bezpodstawnie wzbogacona i zobowiązana do zwrotu środków. Nie sposób jednak pozostawić bez komentarza pytania, czy to nie pracownik sprzedawcy powinien zostać obciążony. Czy Pani naprawdę chciałaby się wzbogacić na cudzej krzywdzie ? Z poważaniem, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 22 marca 2023 12:13 Zmodyfikowano dnia: 22 marca 2023 12:13 Obejrzało: 667 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

jeżeli Pani nie zwróci mogą Panią oskarżyć o tzw. bezpodstawne wzbogacenie i skierować sprawę do sądu cywilnego, ale wątpi by o 200 zł komuś się chciało

Odpowiedź nr 2 z dnia 22 marca 2023 12:26 Zmodyfikowano dnia: 22 marca 2023 12:26 Obejrzało: 667 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Jest Pani zobowiazsna zwrócić. Nikt nie oskarży o bezpodstawne wzbogacenie bo nie ma takiego przestępstwa, ale sklep na takiej podstawie cywilnoprawnej może dochodzić zwrotu należności. Szkoda kosztów.

Odpowiedź nr 3 z dnia 22 marca 2023 13:03 Zmodyfikowano dnia: 22 marca 2023 13:03

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.