Czy mogę się starać o odszkodowanie po wypadku nie z mojej winy.

Pytanie z dnia 15 kwietnia 2020

Czy mogę się starać o odszkodowanie po wypadku nie z mojej winy? Mam dodatkowe ubezpieczenie w PZU. Jednak na wypisie ze szpitala nie mam potwierdzonego żadnego uszczerbku na zdrowiu. Muszę przez 1r dni nosić kołnierz. W dzień wypadku nie bylo policji ani karetki bo byłam w takim szoku ze nie wiedziałam za bardzo ci się stało i jeździłam na rowerze kolejne 3 godziny. Dopiero nastepnego dnia nie mogłam się podnieść z łóżka z bólu i pojechałam do szpitala. Będę wdzięczna za informację zwrotną. Proszę o odpowiedź na maila, ponieważ nie mam możliwości korzystania z telefonu.
Pozdrawiam,
Dominika

Oczywiście, że jest taka możliwość, aby starać się o odszkodowanie od ubezpieczyciela zarówno od sprawcy z polisy OC jak też z prywatnej polisy ubezpieczeniowej. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Zweryfikuję dokumenty i podejmiemy działanie.

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 kwietnia 2020 17:10 Zmodyfikowano dnia: 15 kwietnia 2020 17:10 Obejrzało: 404 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Sz.Pani Tak może się Pani starać o zadośćuczynienie jeżeli wystąpił u Pani długotrwały uszczerbek na zdrowiu ( powyżej 6 miesięcy ) Ile dni musi Pani nosić kołnierz ( jest to nieprecyzyjnie określone 1r dni ) z poważaniem : adw Janusz Sawicki

Odpowiedź nr 2 z dnia 15 kwietnia 2020 17:14 Zmodyfikowano dnia: 15 kwietnia 2020 17:14

Dzień dobry, ale od kogo chce Pani dochodzić tego odszkodowania ? W jaki sposób doszło do wypadku ? Czy ma Pani dane osoby winnej za ten wypadek ? A może chce Pani dochodzić odszkodowania ze swojego ubezpieczenia ? Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 3 z dnia 15 kwietnia 2020 17:20 Zmodyfikowano dnia: 15 kwietnia 2020 17:20 Obejrzało: 404 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry. Ale o jaki wypadek chodzi? Co się wydarzyło? Zapraszam do kontaktu, zajmuję się takimi sprawami, pozdrawiam, Piotr Stosio, radca prawny, tel. 604183261.

Odpowiedź nr 4 z dnia 15 kwietnia 2020 17:41 Zmodyfikowano dnia: 15 kwietnia 2020 17:41 Obejrzało: 402 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Oczywiście, że można dochodzić odszkodowania. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: Kancelaria Adwokacka Adwokat Sandra Kowalczyk, tel. 609 650 839, e-mail: san.kowalczyk@gmail.com, strona www: adwokat-kowalczyk.com

Odpowiedź nr 5 z dnia 15 kwietnia 2020 17:50 Zmodyfikowano dnia: 15 kwietnia 2020 17:50

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.