Czy komornik może zająć pieniądze z faktury od zleceniodawcy.

Pytanie z dnia 15 stycznia

Czy komornik może zająć pieniądze z faktury od zleceniodawcy

Dzień dobry, komornik może zająć wierzytelność. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 16 stycznia 2024 11:41 Zmodyfikowano dnia: 16 stycznia 2024 11:41 Obejrzało: 57 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry, tak, istnieje taka możliwość. Komornik dokonuje takiego zajęcia na podstawie art. 895 i nast. k.p.c. Z poważaniem

Odpowiedź nr 2 z dnia 16 stycznia 2024 14:44 Zmodyfikowano dnia: 16 stycznia 2024 14:44 Obejrzało: 57 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.