Brak dokumentów po umowie zleceniu sprzed 40 lat – czy można uwzględnić ten okres przy przeliczeniu emerytury.
Pytanie z dnia 22 czerwca
Moja mama po ukończeniu szkoły była zatrudniona przez 3 miesiące na podstawie umowy zlecenia - chciała uzyskać stosowne dokumenty z archiwum zakładowego, żeby móc złożyć w ZUS wniosek o ponowne przeliczenie emerytury, niemniej dokumentacja została już zniszczona (upłynęło ponad 40 lat). Czy mama ma jakikolwiek ruch w tej kwestii? Dodam, iż nie wiadomo czy z tytułu tegoż zlecenia były odprowadzane jakiekolwiek składki.
Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.



