Wyszukani prawnicy na mapie:

Zwiń filtry

Filtruj wg nastepujących kryteriów

Sprawy prywatne

Sprawy firmowe

Prawnik Koszalin wyniki wyszukiwania: znaleziono 65 ofert

Filtruj wg kryteriów

Legal Services Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kijewski

Szczecińska 8-10/28, 75-135 Koszalin

Porada prawna w sprawie spadku

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie spadkowej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak nabycie spadku, odrzucenie spadku, podział i zrzeczenie się spadku czy zachowek.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie karnej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie karnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sytuacji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie mieszkaniowej.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie mieszkaniowej , abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów związanych z Twoją sytuacją mieszkaniową.

49,00 zł wybieram

Porada Prawna: Biznes

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie prowadzenia własnej działalności abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących rozpoczęcia prowadzenia działalności, nowego pomysłu, jego ochrony, sprawy zatrudnienia pracownika.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie nakazu zapłaty.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, w sytuacji otrzymania nakazu zapłaty lub wezwania do zapłaty abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak działać dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących otrzymanego nakazu zapłaty lub wystąpienia o taki nakaz w celu odzyskania należności od dłużnika.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie rozwodowej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twoich kwestii związanych z rozwodem i pomoże Ci rozeznać się w Twojej sytuacji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawach dotyczących cudzoziemców i wiz

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie Twojego pobytu w Polsce, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących prawa do przebywania na terenie Polski i spraw związanych z prawem cudzoziemca w Polsce.

49,00 zł wybieram

Porada prawna: sprzedaż mieszkania przez pośrednika

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie sprzedazy mieszkanai przez pośrednika, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących umowy z pośrednikiem, umowy przedwstępnej i procesu sprzedazy.

49,00 zł wybieram

Porada Prawna: Podwyższenie alimentów na dziecko

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, kiedy można domagać się wyższych alimentów, jakie dokumenty należy przygotować, aby móc ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak obliczyć potrzeby dziecka, jak udokumentować wydatki, jak wyjaśnić możliwości zarobkowe zobowiązanego.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie przedawnienia zadłużenia

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie przedawnienia zadłużenia, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak przedawnienie zobowiązania.

49,00 zł wybieram

porada prawna w sprawie błędu medycznego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie błędu medycznego, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Jesteś ofiarą błędów lekarskich? Został naruszony wobec Ciebie obowiązek zapewnienia lub udzielenia opieki? Otrzymałeś błędne wyniki badań, masz problem w uzyskaniu dokumentacji medycznej lub znajdują się w niej błędy? Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sprawy.

49,00 zł wybieram

Porada z prawa rodzinnego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, podczas których omówisz sytuację prawną swojej rodziny, po to abyś mógł podjąć właściwe decyzje. Prawnik odpowie na Twoje pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak małżeństwo, separacja, alimenty lub opieka nad dziećmi.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak czym jest upadłość konsumencka, czy możesz ją ogłosić, jak przygotować się do upadłości konsumenckiej.

49,00 zł wybieram

Porada w sprawie zajęcia komorniczego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie otrzymania pisma o zajęciu komorniczym, rozpoczętej egzekucji komorniczej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję jak postępować dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak ile może zabrać komornik z Twojego wynagrodzenia, co zrobić w przypadku blokady konta bankowego, zablokowania części wynagrodzenia przez komornika, rozpoczętej egzekucji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie pracowniczej.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie pracowniczej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów związanych z prawem pracy. Prawnik poinformuje szczegółowo m.in. o terminach jakie masz na wzniesienie sprawy do sądu, o perspektywach sukcesu sprawy sądowej, o przysługujących Ci roszczeniach.

49,00 zł wybieram

Porada prawna: Wypadek drogowy

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie wypadku drogowego, samochodowego, motoyklowego, z udziałem pieszych i rowerzystów abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twojej sprawy.

49,00 zł wybieram

Telefoniczna porada prawna

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji.

49,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa o poufności

Sprawdzenie umowy o poufności przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza poufność informacji które przekazujesz. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa najmu

Sprawdzenie umowy najmu przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza wynajem mieszkania przez Ciebie i Twoje prawa. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Regulamin sklepu internetowego.

Sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego przez prawnika abyś miał pewność, że regulamin zabezpiecza Twój sklep. Po tym jak prawnik sprawdzi regulamin, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie rozpocząć sprzedaż w Internecie.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie decyzji ZUS o wysokości przyznanej emerytury

ZUS przysyła Decyzję o wysokości naliczonej emerytury oraz Decyzję o ustaleniu kapitału początkowego na podstawie Twojego Wniosku o emeryturę (druk ZUS Rp-1E) oraz na podstawie Informacji dotyczącej okresów składkowych i nieskładkowych (druk ZUS Rp-6). Powyższe cztery dokumenty musisz przekazać do prawnika , pocztą tradycyjną a najlepiej emailem po zeskanowaniu. Prawnik rozwieje Twoje wątpliwości co do poprawności naliczeń ZUS i jeśli wystąpią - wskaże błędy w tych obliczeniach. Może to być dla Ciebie bardzo korzystne. W przypadku wykrytych niepoprawności w obliczeniach ZUS, trzeba będzie złożyć do ZUS odwołanie.

150,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa biznesowa

Sprawdzenie umowy przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza Twoje prawa i jakie będa Twoje ryzyka i obowiązki. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy bedziesz wiedział jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie ją podpisać.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa z podwykonawcą

Sprawdzenie umowy z podwykonawcą przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument jest bezpieczny dla Ciebie i zabezpiecza Cie odpowiednio. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa o pracę

Sprawdzenie umowy o pracę przez prawnika abyś miał pewność, że podpisany dokument zabezpiecza Cię odpowiednio. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę o pracę.

199,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Umowa developerska

Sprawdzenie umowy z deweloperem abyś miał pewność, że gwarantuje bezpieczne nabycie mieszkania, lokalu lub domu. Przy zakupie mieszkania należy dokładnie sprawdzić treść całej umowy, aby uniknąć w przyszłości wyniszczającej i wieloletniej walki z deweloperem. Po tym jak prawnik sprawdzi umowę, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie podpisać umowę, wskazać klauzule niedozwolone lub miejsca związane z ryzykiem dla Ciebie.

199,00 zł wybieram

Odwołanie od decyzji ZUS w sprawie wysokości emerytury

Usługa jest potrzebna, gdy prawnik wcześniej sprawdził i wykrył nieprawidłowości w sposobie naliczenia przez ZUS wysokości emerytury. Prawnik sporządzi i przekaże Tobie pocztą lub emailem gotowe, profesjonalne pismo do Sądu w Twoim imieniu będące odwołaniem od decyzji ZUS. Odwołanie przekażesz do Sądu za pośrednictwem ZUS. (Zanim trafi do Sądu, otrzymasz jeszcze od ZUS stanowisko w sprawie odwołania.)

250,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew

Prawnik sprawdzi przygotowany przez Ciebie dokument, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse i pewność, że dokument właściwie Cię zabezpiecza. Po tym jak prawnik sprawdzi dokument, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie złozyć dokument w Sądzie.

299,00 zł wybieram

Stworzenie umowy biznesowej

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu umowy biznesowej, abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona od ryzyk. Prawnik oceni Twoje potrzeby biznesowe i stworzy spersonalizowaną umowy, która skutecznie zabezpieczy twoje sprawy.

399,00 zł wybieram

Założenie indywidualnej działalności gospodarczej.

Prawnik pomoże Ci rozpocząć działalność biznesową, tak by zaoszczędzić czas i upewnić się, że Twoja firma zacznie działalność zgodnie z prawem. Prawnik stworzy i złoży w odpowiednim urzędzie wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia indywidualnej działalności gospodarczej.

559,00 zł wybieram

Utworzenie dokumentacji: Regulamin akcji marketingowych i konkursów w Internecie

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu regulaminu akcji marketingowej w Internecie lub konkursu w Internecie, abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona. Wybrany prawnik oceni Twoje potrzeby i stworzy odpowiedni regulamin dla twojej akcji, która skutecznie zabezpieczy Twój konkurs lub działania marketingowe w Internecie.

799,00 zł wybieram

Utworzenie dokumentu: Regulamin sklepu internetowego

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu regulaminu sklepu internetowego , abyś miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio chroniona. Wybrany prawnik oceni Twoje potrzeby biznesowe i stworzy odpowiedni regulamin dla twojej działalności, który skutecznie zabezpieczy Twój sklep.

799,00 zł wybieram

Sprawa rozwodowa - Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew i prowadzenie sprawy rozwodowej.

Prawnik poprowadzi Cię przez cały proces rozwodu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse na szybki wynik sprawy. Wynajęty prawnik pomoże Ci podczas całego procesu rozwodu i złoży wszystkie potrzebne dokumenty w sądzie.

1999,00 zł wybieram

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Prawnik pomoże Ci w założeniu spółki z o.o. dzięki czemu zaoszczędzisz czas i upewnisz się, że Twój biznes spełnia wszystkie wymogi prawne. Prawnik stworzy i złoży w odpowiednim urzędzie wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia działalności, w tym formularze KRS i umowę spółki.

2400,00 zł wybieram

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski

Waryńskiego 9/3, 75-950 Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Sprawa o stwierdzenie nabycia spadku. Reprezentowałem uczestnika. Udało się podważyć testament.

Sprawa o zapłatę. Skutecznie przeprowadziłem szereg spraw o zapłatę.

Sprawa o rozwód. Reprezentowałem powódkę. Po kilku rozprawach Sąd orzekł rozwód z winy pozwanego.

Postępowanie rejestrowe. Zarejestrowałem w KRS spółki kapitałowe, spółdzielnię i stowarzyszenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk

Zwycięstwa 140 lok. 231, 75-613 Koszalin

Kancelaria Adwokacka – Adwokat Małgorzata Salwa

Waryńskiego 14/1, Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Sprawy o zmniejszenie, zwiększenie oraz zniesienie obowiązku alimentacyjnego.

Sprawy o ustalenie istnienia stosunku pracy.

Spory związane z rozwiązaniem i wypowiedzeniem stosunku pracy.

Odpowiedzialność pracowników i pracodawców za naruszenia zakazu konkurencji.

Roszczenia pracodawców w przypadku naruszenia przez pracowników warunków umowy o pracę.

Profesjonalne doradztwo osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG

Wskazywanie niedozwolonych postanowień umownych oraz ich rodzaju.

Reprezentacja w postępowaniu karnym osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz pomoc w dochodzeniu przez nich roszczeń odszkodowawczych.

Reprezentowanie przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi.

Reprezentacja w sprawach o rozwód bez orzekania o winie, z orzekaniem o winie.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Czajkowski

Zwycięstwa 140/38, 75-613 Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Sprawy o zapłatę, w tym o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Sporządzanie projektów pism procesowych i pozaprocesowych, wniosków wieczystoksięgowych i rejestrowych.

Opracowywanie projektów umów oraz innych aktów prawnych (m.in. regulaminów, statutów itp.)

Prowadzenie mediacji.

Pomoc w sprawach dotyczących emerytury i renty.

Reprezentacja w sprawach o zachowek.

Reprezentowanie interesów klientów przed sądami wszystkich instancji, organami, urzędami i innymi instytucjami.

Pomoc w sprawach o stwierdzenie zasiedzenia.

Sprawy o dział spadku.

Sprawy o uregulowanie kontaktów z dzieckiem.

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Koleśnik-Kijewska

Zwycięstwa 152, 75 - 613 Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Zakończenie ugodą sprawy o ustalenie alimentów na rzecz dziecka.

Zakończona sukcesem sprawa o pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Zakończenie sukcesem sprawy o przywrócenie pracownika do pracy.

Zakończona sukcesem sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie, ograniczeniem władzy rodzicielskiej oraz ustaleniem alimentów.

Zakończona sukcesem sprawa o podwyższenie alimentów do rzecz małoletniego dziecka.

Zakończona sukcesem sprawa o obniżenie alimentów.

Zakończona sukcesem sprawa o ustalenie kontaktów z dzieckiem.

Zakończona sukcesem sprawa o orzeczenie rozwodu z orzeczeniem o winie oraz ustaleniem alimentów na rzecz reprezentowanej klientki.

Zakończone sukcesem sprawy o ustalenie alimentów.

Aleksandra Chlistowska Kancelaria Radcy Prawnego

Morska 49, 75-227 Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Współwłasność i umowa współwłaścicieli o podziale rzeczy wspólnej do korzystania

Przedsiębiorca kupił zakład produkcyjny, zmodernizował i przygotował do uruchomienia produkcji. Niestety stało się nieszczęście – pewnej nocy wybuchł pożar i z zakładu pozostały tylko zgliszcza. Zakład był ubezpieczony, ale ubezpieczycie odmówił wypłaty odszkodowania. Sprawa była w II instancjach. Ubezpieczycie nie wniósł kasacji od wyroku sądu apelacyjnego i wypłacił odszkodowanie.

Kontrakt, w którym dostawca bardzo drogich urządzeń zadał sobie wiele trudu, aby tak niejasno sformułować terminy realizacji dostawy, że ustalenie czy zostały dotrzymane nie byłoby możliwe. Kontrakt przewidywał natomiast wysoka karę umowną dla zamawiającego za odstąpienie od umowy. Przedstawiciel handlowy dostawcy nie widział w tym problemu i deklarował jak najlepsze intencje, obiecując nawet, że w przypadku jakichkolwiek kłopotów mój klient otrzyma w ramach rekompensaty za darmo niektóre części urządzeń.

odszkodowania za szkody myśliwskie

dochodzenie roszczeń za uszkodzenie ciała lub wywołanie rozstroju zdrowia

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak

Zwycięstwa 40 lok. 74-75, 75-072 Koszalin

przygotowanie umowy spółki oraz przeprowadzenie postępowania rejestrowego spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprawa o zasiedzenie nieruchomości przeciwko Agencji Nieruchomości Rolnych

Reprezentacja spadkobierców w sprawach o uchylenie się od skutków prawnych złożonych oświadczeń o nabyciu spadku

reprezentacja właścicieli nieruchomości w sprawach przeciwko przedsiębiorstwom przesyłowym w sprawach o zasiedzenie służebności przesyłu oraz o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z nieruchomości

Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Kniewel - Kurek

K. Szymanowskiego 18A/2, 75-547 Koszalin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

W toku postępowania o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną w wypadku komunikacyjnym, zawarcie ugody jedenastokrotnie wyższej niż przedsądowa propozycja przeciwnika.

Korzystne dla klienta zakończenie postępowania z wniosku o podział majątku wspólnego małżonków, w skład którego wchodziło przedsiębiorstwo, lokale użytkowe, działki gruntowe, nieruchomości przeznaczone dla potrzeb rodziny oraz liczne ruchomości.

Ustalenie dla klienta kontaktów z małoletnim dzieckiem, pomimo sprzeciwu matki i podjęcia przez nią działań utrudniających spotkania ojca z dzieckiem.

Kancelaria Radcy Prawnego Rolanda Derkowskiego w Koszalinie

Bosmańska 21D/7, 75-257 Koszalin

Wróć na górę