Prawnicy Poznań

Inne miasto

Spory z firmami

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Sylwia Zalewska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zalewska

  Błażeja 6e/19, 61-608 Poznań
  W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. i... zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. in. rozwody, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, podział majątku wspólnego etc.), jak również spadkowych, o zapłatę (m. in. wezwania do zapłaty, sprawy sądowe i egzekucja należności), gospodarczych (w tym obsługa prawna przedsiębiorców), sprawy z ZUS, upadłość konsumencka etc. Bezpośredni numer do Kancelarii: 607 782 513. Reprezentowałam Klientów na terenie całego kraju, a także współpracowałam z innymi Kancelariami w ramach zastępstw przed sądami na ternie całego kraju. Zapraszam do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (7)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Zdrowie (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Sylwia Zalewska
 • Joanna Rymarowicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny (Od 2012)

  Joanna Rymarowicz Radca Prawny

  os. Lecha 16/57, 61-293 Poznań
  Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczeni... zobacz więcej Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych o zapłatę: czynszu najmu, dzierżawy, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości, o nakłady poczynione na nieruchomości jak i o odszkodowanie za pogorszenie stanu nieruchomości. Prowadziłam również sprawy o zasiedzenie, o wydanie nieruchomości, również lokali mieszkalnych, o ustanowienie służebności, zniesienie współwłasności, stwierdzenie istnienia umowy. Posiadam duże doświadczenie w postępowaniu administracyjnym dotyczącym procesu budowlanego tj. decyzje o warunkach zabudowy, zatwierdzenie projektu budowlanego, pozwolenie na budowę, lokalizacja zjazdu itp. Ponadto zajmuję się także doradztwem w przygotowywaniu umów, negocjacjami biznesowymi, mam doświadczenie w mediacjach. Do spektrum moich zainteresować należą także sprawy dotyczące codziennego życia tj. prawo rodzinne, spadkowe, pomoc społeczna i organizacje pozarządowe, orzeczenia ZUS.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Inne (1)
  • Sprawy bankowe (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Rymarowicz
 • Kamila Jakubowska-Banaszak
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4
  Mediator (Od 2016)

  Centrum Mediacji i Negocjacji Kamila Jakubowska-Banaszak

  Marcelińska 62/10, 60-354 Poznań
  Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak unikną... zobacz więcej Pomagam rodzinom, osobom fizycznym i właścicielom firm. Wyjaśniam jak uniknąć konfliktów i jak przejść przez labirynt systemu prawnego i sporów na tym tle. Moja praktyka prawnicza wielokrotnie dawała skuteczne rozwiązania stronom w trudnych sytuacjach, gdzie emocje biorą górę. Specjalizuję się w mediacji dla rodzin w sprawach związanych z rozwodami, władzą rodzicielską, kontaktami z dzieckiem i alimentami niezbędnymi do utrzymania dziecka. Stosowałam swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz swoich klientów w sprawach o podział majątku dorobkowego, w szczególności zaciągniętego wspólnego kredytu na zakup domu czy mieszkania. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców, pozwala mi skutecznie mediować w sprawach prowadzenia i ochrony działalności, w sprawach pracowniczych i w sporach o zapłatę. Każdej sprawie poświęcam stosowny czas i uwagę do wypracowania rozwiązań pomyślnych dla stron mediacji. ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (3)
  • Dzieci i rozwody (3)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamila Jakubowska-Banaszak
 • Michał Muchowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 33
  Radca prawny (Od 2015)

  Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

  3 Maja 47/9, 61-728 Poznań
  Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchow... zobacz więcej Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp. p. zs. w Poznaniu, którą prowadzę wespół z radcą prawnym Agnieszką Książkiewicz. Działamy na terenie całego kraju prowadząc sprawy w imieniu Klientów z szeroko rozumianego prawa cywilnego (rodzinne, spadkowe, konsumenckie, pracy, umów, zapłata odszkodowań), gospodarczego oraz karnego. Doświadczenie wypracowane podczas pracy w sądach oraz kancelariach prawnych poparte zdobytą wiedzą merytoryczną pozwalają na podjęcie skutecznych działań oraz umiejętne wykorzystanie argumentacji w sprawie. Analiza faktów i przepisów prawa w konkretnej sprawie pod względem oczekiwań Klientów pozwala na przedstawienie optymalnego rozwiązania problemu, ocenę ryzyka i szansy powodzenia w sprawie. Świadczymy również pomoc prawną on-line. Staramy dostosować się terminy spotkań do potrzeb Klientów. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub miejscu ustalonym z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (2)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Muchowicz
 • MAGDALENA WOSTAL
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2001)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Wostal

  Mielżyńskiego 18/7, 61-725 Poznań
  Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studi... zobacz więcej Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studia prawnicze na Wydz.Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.Laureatka II nagrody Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz Women’s Business Center Club of Poznań za pracę magisterską nt:” Prawo Konkurencji na przykładzie prawa polskiego i włoskiego” pod kierownictwem Prof. dr hab. Teresy Rabskiej. 1995-1996 stypendystka programu „TEMPUS”(Catanzaro, Włochy), Alpbach -Austria Szkoła Letnia „Integracja Europejska” prowadzonej m.in. przez prof. K. Skubiszewskiego i prof. Bartoszewskiego.1997–2001 aplikacja adwokacka przy ORA w Poznaniu pod patronatem adw.M.Spelak.Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, mediator. Podyplomowe Studium „Wiedzy nt. Integracji Europejskiej” na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe "Stosunków dyplomatycznych i służby cywilnej" UAM w Poznaniu.Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym i gospodarczym, biegła znajomość ang, wł, hiszp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Zdrowie (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika MAGDALENA WOSTAL
 • Paulina Skonieczna-Masternak
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 133

  KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

  Al. Marcinkowskiego 2a/3, 61-745 Poznań
  Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z ... zobacz więcej Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, szerzej rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Na swoim koncie mam udział w ponad 900 rozprawach sądowych oraz tysiące napisanych pism procesowych. Świadczę usługi na terenie województwa wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych (sprawy prywatne) oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Moim klientom zawsze przestawiam plusy i minusy omawianych działań, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Skonieczna-Masternak
 • Jakub Elegańczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Elegańczyk

  Feliksa Nowowiejskiego 53/2, 61-734 Poznań
  Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opr... zobacz więcej Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opracowanie strategii na sprawę. To stanowi podstawę moich działań. Z sukcesami doradzam moim Klientom oraz reprezentuję ich przed kontrahentami, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracji w sprawach dotyczących prawa cywilnego, nieruchomości, inwestycji budowlanych, transportu. Jestem człowiekiem, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów. Dzięki temu praca adwokata daje mi dużo satysfakcji.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Nieruchomości (22)
  • Działalność gospodarcza (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Elegańczyk
 • Piotr Szymański
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2010)

  "Szymański & Tyrzyk Kancelaria Radców Prawnych Sp.p."

  Wierzbięcice 6/8, 61-568 Poznań
  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im.... zobacz więcej Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Pomoc prawną świadczy w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Prowadzi sprawy sądowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (2)
  • Sprawy bankowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Szymański
 • Maciej Puk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 1993)

  Puk Maciej Kancelaria Radcy Prawnego

  Nowowiejskiego 43 /5, 61-733 Poznań
  Radca Prawny Maciej Puk posiada 20 letnie doświadczenie zdobywane w sektorz... zobacz więcej Radca Prawny Maciej Puk posiada 20 letnie doświadczenie zdobywane w sektorze bankowym. Pracując dla banków i firm leasingowych uzyskał wiedzę i doświadczenie w temacie procedur bankowych, windykacyjnych i egzekucyjnych, które skutecznie wykorzystuje w działaniach antywindykacyjnych na rzecz osób zagrożonych finansowo. Z powodzeniem pomaga osobom prywatnym i firmom , których przyszłość jest zagrożona przez windykatora lub komornika. Szybko i sprawnie reaguje na nakazy zapłaty "aktualne" w tym e-nakazy wydawane przez e-sąd w Lublinie, które obecnie zostały doręczone klientom lub są awizowane i będą w najbliższym czasie odebrane, do których stosuje się 14-dniowy termin na złożenie sprzeciwu. Ma opracowane skuteczne sposoby reagowania na nakazy zapłaty, o których klient dowiaduje się dopiero od komornika. Są to najczęściej nakazy firm windykacyjnych, pożyczkowych lub funduszy sekurytyzacyjnych. W tych sprawach skutecznie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (8)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maciej Puk
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założon... zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (18)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendys... zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Przemysław Plewiński
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9
  Adwokat (Od 2013)

  Kancelaria Adwokacka Przemysław Plewiński

  Noskowskiego 2/2, 61-704 Poznań
  Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wpisany na listę ad... zobacz więcej Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doktorant na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Członek Stałej Grupy Ekspertów Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych przy MSW. Brał udział w pracach podkomisji sejmowej ds. nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, były członek Komisji Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby. Wiceprezes klubu rugby Chaos Poznań. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie spadkowym, prawie nieruchomosci oraz prawie sportowym ze szczególnym uwzględnieniem organizacji imprez masowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Przemysław Plewiński
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z najwię... zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (3)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Hanna Paluszkiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 14

  Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz

  Poznańska 62/6, 60-853 Poznań
  Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego p... zobacz więcej Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych. Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Paluszkiewicz
 • Michał Burtowy
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  3

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40
  Adwokat (Od 2015)

  Michał Burtowy - Kancelaria Adwokacka

  Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
  Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo ka... zobacz więcej Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo karne - prawo związane z ruchem drogowym (wypadki, alkohol, kontrole); - problematyka rodzinna (sprawy karne, rozwody, dzieci i majątek); - odzyskiwanie należności (kredyty frankowe, GetBack, windykacja, odszkodowania); - sprawy imigrantów i Polaków za granicą; - sprawy medyczne (szczególnie związane z porodami); - prawo pracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
  • Dzieci i rozwody (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Burtowy
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadko... zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (2)
  • Nieruchomości (8)
  • Inne (7)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Kancelaria FILIPIAK BABICZ Legal
  PREMIUM

  FILIPIAK BABICZ Legal

  Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań
  FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. jest drugą pod względem wielkości kancelarią pra... zobacz więcej FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. jest drugą pod względem wielkości kancelarią prawną w Wielkopolsce, drugą kancelarią w Polsce pod względem tempa wzrostu w latach 2013-2018, liderem w kategorii „Prawo karne dla biznesu” i rekomendowaną kancelarią w kategorii „Fuzje, przejęcia, restrukturyzacje i upadłości” (według rankingu Rzeczpospolitej). Tę pozycję zdobyliśmy w ciągu dziesięciu lat wytężonej pracy. Kancelarię tworzy ponad 60 osobowy zespół prawników oraz personel pomocniczy. Usługi świadczy zespół wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych, w tym pracowników naukowych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, aplikantów adwokackich i radcowskich oraz prawnicy i asystenci. W stałym wymiarze współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłym rewidentem, rzecznikami patentowymi oraz specjalistami z dziedziny zamówień publicznych oraz własności przemysłowej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • KORONAWIRUS (COVID-19) (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria FILIPIAK BABICZ Legal
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  2

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 110
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (11)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Rafał Szymkowiak
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 1994)

  Kancelaria Prawna PragmatIQ

  Grunwaldzka 107, 60-313 Poznań
  Od lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Jesteśmy prawnikami od... zobacz więcej Od lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Jesteśmy prawnikami od podatków i spółek. Koncentracja na wąskiej specjalizacji pozwala nam doradzać naszym Klientom skuteczne i realne do wdrożenia rozwiązania. PragmatIQ tworzą prawnicy specjalizujący się w doradztwie podatkowym oraz szeroko rozumianych procesach restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego: transakcjach sprzedaży udziałów, akcji lub przedsiębiorstw i związanych z nimi procesami audytu prawnego i podatkowego (due diligence), przekształceniach, połączeniach, podziałach, a także tworzeniu struktur holdingowych. Naszym priorytetem są sprawy kluczowe dla przedsiębiorstwa - sprawy wagi firmowej. Stworzyliśmy w naszej kancelarii ponad 450 spółek. Obsłużyliśmy prawnie i podatkowo ponad 1400 spraw spółek i wspólników, wśród nich było ponad 250 poważnych transakcji oraz ponad 270 przekształceń, połączeń i podziałów. Wiele z tych spraw jest powodem do naszej dumy i zadowolenia naszych klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (3)
  • Spółki (9)
  • Podatki (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Rafał Szymkowiak
 • Maciej Szwejda
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2001)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

  Osiedle Rusa 32/6, 61-245 Poznań
  Jestem radcą prawnym z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuję się obsługą podmiot... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuję się obsługą podmiotów gospodarczych, jako prawnik zewnętrzny oraz in house. Kierowałem też działami prawnymi firm. Jestem absolwentem studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Georgia State University. Tytuł pracy końcowej: „Zarządzanie zmianą w obszarze zasobów ludzkich w procesach fuzji i przejęć”. Obecnie prowadzę wykłady na studiach MBA, w oparciu o własny program pt. „Elementy prawa dla menedżerów”. Doświadczenie zdobyte podczas pracy wewnątrz firmy oraz w ramach zewnętrznej obsługi przedsiębiorców, w połączeniu z umiejętnościami nabytymi w trakcie studiów MBA, pozwalają mi na lepsze zrozumienie biznesu, jego funkcjonowania, relacji firma-kontrahent. Zlecone sprawy analizuję nie tylko z punktu widzenia prawnika, ale także biznesmena i menedżera, kreując rozwiązania odpowiadające biznesowym potrzebom klienta oraz zakładanemu celowi gospodarczemu. Posługuję się biegle językiem angielskim i włoskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (15)
  • Spółki (16)
  • Umowy (13)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maciej Szwejda