Prawnicy Poznań

Inne miasto

Przestępstwa i wykroczenia

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Michał Muchowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  42 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  42

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 36
  Radca prawny (Od 2015)

  Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

  3 Maja 47/9, 61-728 Poznań
  Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz… zobacz więcej Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp. p. zs. w Poznaniu, którą prowadzę wespół z radcą prawnym Agnieszką Książkiewicz. Działamy na terenie całego kraju prowadząc sprawy w imieniu Klientów z szeroko rozumianego prawa cywilnego (rodzinne, spadkowe, konsumenckie, pracy, umów, zapłata odszkodowań), gospodarczego oraz karnego. Doświadczenie wypracowane podczas pracy w sądach oraz kancelariach prawnych poparte zdobytą wiedzą merytoryczną pozwalają na podjęcie skutecznych działań oraz umiejętne wykorzystanie argumentacji w sprawie. Analiza faktów i przepisów prawa w konkretnej sprawie pod względem oczekiwań Klientów pozwala na przedstawienie optymalnego rozwiązania problemu, ocenę ryzyka i szansy powodzenia w sprawie. Świadczymy również pomoc prawną on-line. Staramy dostosować się terminy spotkań do potrzeb Klientów. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub miejscu ustalonym z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (4)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Muchowicz
 • Paulina Skonieczna-Masternak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  288 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  288

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 146

  KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

  Al. Marcinkowskiego 2a/3, 61-745 Poznań
  Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyr… zobacz więcej Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, szerzej rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Na swoim koncie mam udział w ponad 900 rozprawach sądowych oraz tysiące napisanych pism procesowych. Świadczę usługi na terenie województwa wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych (sprawy prywatne) oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Moim klientom zawsze przestawiam plusy i minusy omawianych działań, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (6)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Spadki i testamenty (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Skonieczna-Masternak
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  24 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  24

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 10
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Młyńska 13/8, 61-730 Poznań
  Pomagam Klientom wygrywać ze Skarbówką. Wspieram Klientów w kryzysach podatkowy… zobacz więcej Pomagam Klientom wygrywać ze Skarbówką. Wspieram Klientów w kryzysach podatkowych, kontrolach i postępowaniach podatkowych, sprawach karnych skarbowych. Pomagam w wypracowaniu efektywnych mechanizmów zabezpieczających przed nieświadomym uczestnictwem w oszustwie podatkowym, przeniesieniem odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe, odpowiedzialnością karną skarbową. Zapraszam do spotkania w Kancelarii lub u Państwa w firmie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia skarbowe (4)
  • Dzieci i rozwody (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą … zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największ… zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Michał Burtowy
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  137 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  137

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 48
  Adwokat (Od 2015)

  Michał Burtowy - Kancelaria Adwokacka

  Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
  Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo karne… zobacz więcej Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo karne - prawo związane z ruchem drogowym (wypadki, alkohol, kontrole); - problematyka rodzinna (sprawy karne, rozwody, dzieci i majątek); - odzyskiwanie należności (kredyty frankowe, GetBack, windykacja, odszkodowania); - sprawy imigrantów i Polaków za granicą; - sprawy medyczne (szczególnie związane z porodami); - prawo pracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
  • Dzieci i rozwody (2)
  • Spadki i testamenty (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Burtowy
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym… zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Nieruchomości (8)
  • Inne (7)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  123 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  123

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 114
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup… zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (11)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Nieruchomości (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  52 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  52

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 116
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Południowa 14, Mrowino, 62-090 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem … zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Przestępstwa i wykroczenia (5)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Anastazja Wolska-Ryl
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Przestępstwa i wykroczenia
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 5

  Kancelaria Adwokacka Anastazja Wolska-Ryl

  Poznań
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopo… zobacz więcej Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Pełnię również funkcję mediatora. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich i poznańskich kancelariach adwokackich. Współpracowałam dotychczas zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Dokładam wszelkiej staranności, aby świadczona przeze mnie obsługa prawna odznaczała się najwyższym stopniem profesjonalizmu. W mojej praktyce niezwykle istotnym jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej. Zapraszam do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anastazja Wolska-Ryl