Prawnicy Poznań

Inne miasto

Dzieci i rozwody

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Sylwia Zalewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  26 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  26

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 17
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zalewska

  Błażeja 6e/19, 61-608 Poznań
  W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. in. … zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. in. rozwody, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, podział majątku wspólnego etc.), jak również spadkowych, o zapłatę (m. in. wezwania do zapłaty, sprawy sądowe i egzekucja należności), gospodarczych (w tym obsługa prawna przedsiębiorców), sprawy z ZUS, upadłość konsumencka etc. Bezpośredni numer do Kancelarii: 607 782 513. Reprezentowałam Klientów na terenie całego kraju, a także współpracowałam z innymi Kancelariami w ramach zastępstw przed sądami na ternie całego kraju. Zapraszam do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (7)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Sylwia Zalewska
 • Michał Muchowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  62 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  62

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 77
  Radca prawny (Od 2015)

  Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

  3 Maja 47/9, 61-728 Poznań
  Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz… zobacz więcej Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp. p. zs. w Poznaniu, którą prowadzę wespół z radcą prawnym Agnieszką Książkiewicz. Działamy na terenie całego kraju prowadząc sprawy w imieniu Klientów w przedmiocie prawa cywilnego (rodzinne, spadkowe, konsumenckie, pracy, umów, zapłata odszkodowań), gospodarczego oraz karnego. Doświadczenie wypracowane podczas pracy w sądach oraz kancelariach prawnych poparte zdobytą wiedzą merytoryczną pozwalają na podjęcie skutecznych działań oraz umiejętne wykorzystanie argumentacji w sprawie. Analiza faktów i przepisów prawa w konkretnej sprawie pod względem oczekiwań Klientów pozwala na przedstawienie optymalnego rozwiązania problemu, ocenę ryzyka i szansy powodzenia w sprawie. Świadczymy również pomoc prawną on-line. Staramy dostosować się terminy spotkań do potrzeb Klientów. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub miejscu ustalonym z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Muchowicz
 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  18 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  18

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 13

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Młyńska 13/8, 61-730 Poznań
  Jestem radcą prawnym oraz mediatorem. Zapewniam Państwu bezpieczeństwo prawne. … zobacz więcej Jestem radcą prawnym oraz mediatorem. Zapewniam Państwu bezpieczeństwo prawne. Doradzam najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Wspieram i przeprowadzam przez cały proces przedsądowy i sądowy. Czuwam nad Państwa sprawą. Specjalizuję się w sprawach: * rodzinne - rozwody, alimenty, opieka nad dzieckiem, rozdzielność majątkowa, podział majątku, * pracowniczych - odszkodowania za zwolnienia z pracy, odprawy, przywrócenie do pracy * spadkowych - dziedziczenie, testamenty, zachowki, * karnych, karnych skarbowych, * cywilne: najem, dochodzenie płatności, odszkodowania za szkody samochodowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia skarbowe (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Alicja Kociemba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  347 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  347

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 144
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Alicja Kociemba

  Młyńska 3/6, 61-729 Poznań
  Jestem adwokatem wpisanym na listę Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. … zobacz więcej Jestem adwokatem wpisanym na listę Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Występuję w sprawach karnych i wykroczeniowych zarówno w charakterze obrońcy, jak i pełnomocnika pokrzywdzonego. Prowadzę także sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, z zakresu odpowiedzialności zawodowej, prawa pracy, sporządzam opinie oraz umowy. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Podyplomowe Studia Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z największych kancelarii adwokacko – radcowskich w Polsce. Odbyłam także staż w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu, Departamencie Prawa Karnego Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Biurze Prawa i Ustroju Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Obecnie prowadzę własną kancelarię adwokacką w Poznaniu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (13)
  • Majątek (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Alicja Kociemba
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 25

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej … zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (18)
  • Działalność gospodarcza (9)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą … zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek (2)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największ… zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Natalia Hebel
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  21 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  21

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 16
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

  Nowowiejskiego 20/5, Poznań
  W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej w szczególności zajmuję się reprezent… zobacz więcej W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej w szczególności zajmuję się reprezentacją kredytobiorców w sporach z bankami na tle tzw. kredytów frankowych, szeroko pojętym prawem cywilnym oraz rodzinnym. Swoje sprawy powierzają mi Klienci indywidualni jak i biznesowi (w tym stała bądź doraźna obsługa podmiotów gospodarczych). Mając świadomość, że każdy przypadek jest inny do każdego problemu prawnego podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem analizuję sprawę a następnie w zrozumiały sposób przedstawiam najkorzystniejsze rozwiązanie. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub online oraz w siedzibie spółki Klienta. Terminy spotkań dostosowuje indywidualnie do każdego z Państwa od poniedziałku do piątku bądź w razie potrzeby także w weekendy. W sytuacjach nagłych nie pozostawiam swoich Klientów samych sobie będąc z nimi w stałym kontakcie telefonicznym bądź e-mailowym. Wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług prawnych potwierdza wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy bankowe (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Natalia Hebel
 • Anastazja Wolska-Ryl
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12

  Kancelaria Adwokacka Anastazja Wolska-Ryl

  Nowowiejskiego 20/5, 61-732 Poznań
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopo… zobacz więcej Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Pełnię również funkcję mediatora. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich i poznańskich kancelariach adwokackich. Współpracowałam dotychczas zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Dokładam wszelkiej staranności, aby świadczona przeze mnie obsługa prawna odznaczała się najwyższym stopniem profesjonalizmu. W mojej praktyce niezwykle istotnym jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej. Zapraszam do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anastazja Wolska-Ryl
 • Hanna Paluszkiewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  15 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  15

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 14

  Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz

  Poznańska 62/6, 60-853 Poznań
  Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof… zobacz więcej Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych. Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Paluszkiewicz
 • Grzegorz Kubik
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  16

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 18

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kubik

  Garbary 100/3, 61-757 Poznań
  Jestem adwokatem, właścicielem indywidualnej Kancelarii. Specjalizuję się w pra… zobacz więcej Jestem adwokatem, właścicielem indywidualnej Kancelarii. Specjalizuję się w prawnej obsłudze przedsiębiorców. Przygotowuję i opiniuję projekty umów i uchwał, prowadzę bieżące doradztwo oraz dostarczam kompleksowych rozwiązań, mających zabezpieczać interesy moich Klientów. Występuję w postępowaniach przed sądami, organami i urzędami, a także uczestniczę w negocjacjach i rozmowach ugodowych. Zajmuję się również sprawami osób fizycznych. Świadczę usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego. Podejmuję się obrony oskarżonych, reprezentuję Klientów w sprawach o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską. Prowadzę sprawy o windykację należności, wykonanie umów, zniesienie współwłasności, odszkodowanie i zadośćuczynienie. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Po przedstawieniu problemu prawnego przez Klienta, analizuję go i rzetelnie przedstawiam możliwe rozwiązania oraz związane z nimi ryzyka i szanse. Świadczę usługi na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (6)
  • Przestępstwa i wykroczenia (7)
  • Nieruchomości (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Grzegorz Kubik
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Dzieci i rozwody
  11

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 21
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Zajmuję się głównie najmem mieszkań - pomagam właścicielom zabezpieczyć się pra… zobacz więcej Zajmuję się głównie najmem mieszkań - pomagam właścicielom zabezpieczyć się prawnie przed nieuczciwym najemcami, doradzam jaką umowę najmu zawrzeć (najem zwykły/najem okazjonalny/najem instytucjonalny), jak skutecznie rozwiązać umowę najmu, a także jak dochodzić swoich praw (od pozwu po zapłatę po eksmisję). Zajmuję się także odszkodowaniami od gminy za niedostarczenie lokali socjalnych na mocy wyroków eksmisyjnych. Ponadto posiadam wiedzę z zakresu dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Reprezentuję osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w Internecie. Preferuję ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Nieruchomości (12)
  • Majątek (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz