Adwokat adwokat Marcin Sołub, Warszawa
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

adwokat Marcin SołubAdwokat
(Od 2016)

Odpowiada w ciągu 24 godzin Otwarty na nowych klientów
ul. Al. Solidarności 117 lok. 813, 00-140 Warszawa
ul. Spółdzielcza 8 lok. 213, 15-441

Kancelaria adwokacka Marcin Sołub świadczy pomoc prawną Klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria przyjmuje klientów w centrum Warszawy oraz centrum Białegostoku.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 13 opinii

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
10 - 14

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szybki termin, profesjonalna obsługa. Polecam, prawdopodobnie będę jeszcze korzystała z tej Kancelarii.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Mecenas Marcin Sołub to niezwykle odważny, bezkompromisowy w odpowiednich momentach prawnik, którego cechuje pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę, i wyczucie sytuacji. To człowiek, na którego można liczyć, który swoją wiedzą i umiejętnościami pomógł mi osiągnąć więcej niż się spodziewałem. Dynamiczny i bardzo inteligentny. Adwokat Marcin Sołub to zdecydowanie dobry wybór do prowadzenia spraw spadkowych. Zdecydowanie i z przyjemnością polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Z całego serca polecam mecenasa Marcina. Super kontakt jak i bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Mója sprawa była bardzo trudna i nie liczyłem na jakiś ulgowe postępowania a mimo to wyszło bardzo dobrze, nawet nie spodziewałem się że pójdzie tak dobrze. Jak najbardziej polecam!

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szczerze polecam Kancelarię Mecenasa Marcina Sołuba. Sprawa z zakresu prawa budowlanego, co więcej przejęta w trakcie, po niekompetentnym radcy prawnym, została zakończona pozytywnym wynikiem. Pełen profesjonalizm i rzeczowa wiedza Pana Mecenasa.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Adwokat Marcin Sołub jest niezwykle żetelnym prawnikiem, którego cechuje solidność i chęć niesienia pomocy. To człowiek, na którego można liczyć, który swoją wiedzą i umiejętnościami pomógł wielu osobom. Młody, dynamiczny i uczciwy. Adwokat Marcin Sołub to zdecydowanie dobry wybór, polecam!

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 5)