Adwokat adwokat Marcin Sołub, Warszawa
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

adwokat Marcin SołubAdwokat
(Od 2016)

Odpowiada w ciągu 12 godzin Otwarty na nowych klientów
ul. Al. Solidarności 117 lok. 813, 00-140 Warszawa
ul. Spółdzielcza 8 lok. 213, 15-441

Kancelaria adwokacka Marcin Sołub świadczy pomoc prawną Klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria przyjmuje klientów w centrum Warszawy oraz centrum Białegostoku.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 20 opinii

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
9 - 18
10 - 14

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Prawnik konkretny, rzeczowy, zdecydowany i przede wszystkim skuteczny. Sprawa wygrana!

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Z czystym sumieniem mogę polecić pana mecenasa do prowadzenia sprawy rozwodowej bo moją zajął się perfekcyjnie. Zawsze byłam informowana na bieżąco na temat przebiegu sprawy. Nawet po zakończeniu sprawy rozwodowej mogę liczyć na pana mecenasa jeśli mam jakiś problem z byłym mężem .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecono mi kancelarię Pana Mecenasa i nie zawiodłam się, jestem bardzo zadowolona. Poprowadzono moją sprawę karną i rodzinną od początku do końca z sukcesami. Znakomity kontakt, udzielone wskazówki i strategia prowadzenia sprawy oraz umiejętności na sali rozpraw doprowadziły do wygranej. Polecam serdecznie skorzystanie z usług Kancelarii Adwokata Marcina Sołub.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo polecam Pana Mecenasa Sołuba, od kilku lat współpracujemy zarówno na płaszczyźnie firmowej jak i indywidualnej. Pan Mercedes z ogromnym zaangażowaniem, dbałością o szczegóły wykonuje swoją pracę, posiada wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Mecenas Sołub przeprowadził nas bezpiecznie i skutecznie przez prawie 2 letni proces sądowy walki z nieuczciwym wykonawcą. Jest rzeczowym i solidnym adwokatem, z którego pomocy warto skorzystać - szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy ma się do czynienia z karygodnymi zachowaniami usługobiorców. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 6)