Zwolnienie z pracy za kradzież.

Pytanie z dnia 20 lipca 2021

Witam, w tamtym roku w październiku zostałam zwolniona z pracy za zekome kradzieże czego nie robiłam, po prostu czasem taniej coś kupiłam, pracowałam w ciuchlandzie . Razem z koleżanką zostałyśmy zwolnione i zastraszone ze pójdą do sądu ze będziemy duzo płacić, nie dostałyśmy wypłaty chociaż podpisałyśmy papiery I zostało wyłudzone od nas po 5 tys zł . Czy jest szansa odzyskać te pieniądze?

Dzień dobry, w jaki sposób zostało wyłudzone po 5 tys. zł od Pani? Jakie dokumenty Pani podpisała? jaka była szkoda pracodawcy? W razie potrzeby zapraszam do kontaktu, adwokat Alicja Kociemba.

Odpowiedź nr 1 z dnia 20 lipca 2021 14:32 Zmodyfikowano dnia: 20 lipca 2021 14:32 Obejrzało: 402 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Bez znajomości stanu faktycznego, a przede wszystkim dokumentacji nikt Pani nie odpowie czy "jest szansa odzyskać pieniądze". Proszę zgłosić się do adwokata / radcy prawnego, który udzieli Pani odpowiedzi po analizie przedłożonych dokumentów. Może Pani również skorzystać z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

Odpowiedź nr 2 z dnia 20 lipca 2021 22:28 Zmodyfikowano dnia: 20 lipca 2021 22:28

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.