Pytanie z dnia 22 września

Złapano mnie trzymającego w grupce skręta z w większości z tytoniem i domieszką marihuany. Zatrzymano także moja koleżankę która miała przy sobie więcej, myślę że około grama w sakiewce. Zgodziłem się na komendzie przy zeznaniach że miałem wtedy 0.31g co myslałem że jest małą iloscią. Okazalo się że chcieli umniejszyć winę koleżanki więc rozdzielono całą posiadaną ilosc na pół, a ja byłem tylko początowany jednym zaciągnięciem się. Czy mogę się odwołać od mojego zeznania w jakiś sposó i ile mam na to czasu? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Dzień dobry, tak, w każdej chwili może Pan zmienić treść wyjaśnień, a także zapoznać się z aktami sprawy i odnieść się do innych zgromadzonych w sprawie dowodów. Co do zasady wyjaśnienia można złożyć do prawomocnego zakończenia sprawy, jednak decyzja o ich złożeniu i treści wynikać może z przyjętej strategii procesowej. Pozdrawiam, adwokat Alicja Kociemba.

Odpowiedź nr 1 z dnia 26 września 2022 12:27 Zmodyfikowano dnia: 26 września 2022 12:27 Obejrzało: 11 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.