Zatrzymanie samochodu przez policję po zakupie – co robić i czy trzeba płacić za parking.
Pytanie z dnia 23 czerwca
Kupiłam samochód od osoby prywatnej która sprowadziła samochód z Belgii. Samochód został opłacony, jeździłam nim 3 miesiące, podatki, ubezpieczenie było zapłacone. Nic się nie zapowiadało że coś będzie nie tak. Pewnego dnia przyjechała policja tajniaków i zabrali mi samochód że niby jest w Belgii zajęty przez komornika. Okazuje się że z autem jest wszystko dobrze, długu na nim nie ma a policja nie chce oddać auta. W tej sytuacji co mogę zrobić i czy będę obciążona za parking policyjny jeżeli z autem jest wszystko dobrze a to jest ich wina
Bernadetta Parusińska- Ulewicz Adwokat
Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz
Gen. Z. Sadowskiego 8/40, 71-213 Szczecin
Dzień dobry, ale skąd powzięła Pani informację, że niby "z autem jest wszystko dobrze"? Gdyby było dobrze, to samochód zostałby wydany... Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634
Podziękowałeś prawnikowi
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.


