Zajęcie komornicze za alimenty.

Pytanie z dnia 19 maja

Witam mam takie pytanie z pitu komornik zabrał mi całość i wysłał mojej byłej całość pieniędzy na alimenty dzwoniłem do komornika to ciężko z nim się dogadać ciągle mówi jutro pan zadzwoni a 29.12.2019 r wysłał mi umorzenie postępowania bo z była partnerką się dogadałem że bez komornika będę jej płacił i alimenty wysyłam normalnie na konto mojej byłej i chciałbym się dowiedzieć dlaczego mi z pitu zabrał pieniadze i mam dokument o umorzenie postępowania i była także ma

Szanowny Panie, z tego co Pan pisze powinien Pan złożyć skargę na czynności komornika. Ma Pan na to 7 dni od dnia dowiedzenia się o nieprawidłowej czynności komorniczej. Proszę jednak sprawdzić, czy w postanowieniu o umorzeniu nie był Pan zobowiązany do zapłacenia jakiś kosztów na rzecz komornika - może koszty zostały wyegzekwowane. Z wyrazami szacunku, Adrian Sylwanowicz. Dziękuję za pozytywną opinię.

Odpowiedź nr 1 z dnia 20 maja 2021 08:13 Zmodyfikowano dnia: 20 maja 2021 08:13 Obejrzało: 33 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.