Zadłużone mieszkanie socjalne.

Pytanie z dnia 09 listopada 2019

Dzień dobry mam problem z mieszkaniem socjalnym. Zameldowany jestem ja i mój ojciec który jest alkoholikiem i jest chory na schizofrenię jest na rencie. Ja wyprowadziłem się od niego bo nie mogłem tak żyć brud robactwo, wszystko ma gdzieś moja mama popełniła samobójstwo przez tego pijaka. Mieszkam u swojej kobiety i chciałbym wymeldować się od niego. Chodzi o to czy dług który jest za to mieszkanie socjalne przejdzie na mnie ??? Pomimo że tam nie mieszkam od 9 lat .

Dzień dobry, jest Pan zameldowany, więc wierzyciel może domniemywać, że Pan tam mieszka i próbować dochodzić roszczeń na drodze sądowej, wskazując jako adres Pana zamieszkania, adres zameldowania. Polecam więc jak najszybciej się wymeldować i ustalić czy czasem nie toczyło się w tej sprawie już postępowanie sądowe, gdyż w takiej sytuacji trzeba będzie podjąć stosowne środki obronne, Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 12 listopada 2019 12:05 Zmodyfikowano dnia: 12 listopada 2019 12:05 Obejrzało: 93 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.