Wyrok z art 286 kk a poinformowanie pracodawcy.

Pytanie z dnia 25 lipca

Mam pytanie czy jeśli dostanę wyrok z art 286&1 to mój pracodawcą zostanie poinformowany o tym?
Na razie mam.wezwanie na świadka na policję. Jak to będzie wyglądać dalej

Dzień dobry, to zależy od rodzaju pracy i stanowiska, które Pan zajmuje. Stanowi o tym art. 21 kodeksu postępowania karnego. Pozdrawiam, Kancelaria Prawna Kamil Zieliński

Odpowiedź nr 1 z dnia 26 lipca 2022 09:51 Zmodyfikowano dnia: 26 lipca 2022 09:51 Obejrzało: 37 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.