Wniosek do sądu o zabranie dzieci na wakacje

Pytanie z dnia 12 maja

Witam, potrzebuje pomocy w napisaniu wniosku do sądu o zabranie dzieci na 2 tygodniowe wakacje. Nie jestem osobą spokrewnioną z rodziną, lecz przyjacielem z rodziny który miał kontakt z dziećmi od urodzenia i opiekował się nimi, sytuacja wygląda tak iż dzieci są w rodzinie zastępczej teraz z którą utrzymuje kontakt z dziećmi i mam zgodę opiekuna.. Dzieci straciły mamę w wyniku powieszenia się. Rodzina dzieci nie ma możliwości kontaktu z dziećmi i widzenia się ponieważ nie mają warunków do ich przyjęcia i w większości czasu alkohol jest pierwsza sprawą z jaką mają do czynienia. Ojciec dzieci przebywa w więzieniu lecz udziela zgody na to abym zabrał dzieci na 2 tygodniowe wakacje i opiekuna z rodziny zastępczej.. Dzieci również pragną abym je zabrał na wakacje do siebie.
Dodam że jestem osobą nie karaną i dzieci w większości czasu spędzały czas ze mną jak rodzice byli w stanie nietrzeźwości.

Dzień dobry, w celu uzyskania pomocy prawnej w opisanej sprawie, uprzejmie zapraszam do kontaktu. Z poważaniem, adw. Adrianna Borowiecka Kancelaria Adwokacka w Łodzi, tel. 666 686 630, mail: kancelaria @adwokatborowiecka.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 maja 2021 11:28 Zmodyfikowano dnia: 13 maja 2021 11:28 Obejrzało: 46 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.