Pytanie z dnia 09 grudnia 2016

Witam.mam powazny problem.Urzadzilam malae spotkanie w domu.spozywalam alkohol z kolezanka.ona nieladnie sie zachowywala i ja wyprosilamwywiazala sie miedzy nami sprzeczka slowna.oposcila moj dom i zadzwonila na policje/twierdzac ze moje 4letnie dziecko zostalo pobite przez ojca dzieka ktory byl obecny.przyjechala policja i pogotowie/stwierdzono ze naszemu dziecku nic nie jest lecz ja i moj partner pojechalismy na izbe wytrzezwien a dziecko zostalo pod opieka mojej pelnoletniej corki.czy moga mi odebrac syna?dodam ze w przeszlosci odebrali mi prawa rodzicielskie do trojki moich dzieci z innym partnerem.

Rozumiem że Pani partner ( ojciec dziecka) również był pod wpływem alkoholu ? Nie powinna Pani doprowadzać do takich sytuacji. Nie wiem z jakich przyczyn odebrano Pani władzę rodzicielska nad trojgiem pozostałych dzieci ,ale picie alkoholu przy dziecku , pobyty na Izbie i inne okolicznosci z tym zwiazane mogą stanowić podstawy do prób ograniczenia/pozbawienia władzy rodzicielskiej przed Sądem. Konieczne jest jednak spojrzenie na problem całościowo , a nie na podstawie jednego incydentu. Jako ze nie znam pozostalych okolicznosci nie moge tego ocenic. Nie tylko jednak bicie dziecka jest do tego podstawą. Pozdrawiam adw. Anna Uznańska

Odpowiedź nr 1 z dnia 9 grudnia 2016 07:00:29 Obejrzało: 83 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.