Pytanie z dnia 18 października 2021

Witam,mam 22 lata ,chcialam się dowiedzieć czy moja mama z którą staram sie nie utrzymywac kontaktu moze mi zabronić kontaktu z siostrą ?(siostra ma 14 lat) jezeli nasze relacje miedzy mną ,a siostrą są naprawde dobre. Dodam ,ze moja mama posiada kuratora sądowego poniewaz miala zabrane prawa rodzicielskie 7 lat temu i mieszkalam z siostrą u dziadków od strony taty przez ten okres ,natomiast, mama po 7 latach odzyskala prawa rodzicielskie i jest opiekunem prawnym siostry od 1,5 roku,natomiast mama twierdzi ,ze ma na to dokument którym jest zawarte ,ze tylko ona moze miec kontakt z moją siostrą ,bo jest opiekunem prawnym niestety chce mi umożliwić wglądu do tego dokumentu ,ani podac nazwiska Pani Kurator sądowej.Mieszkam za granica wiec nie jestem wstanie nic na chwile obecną zadziałać .Co moge zrobic ,aby mieć kontakt z siostrą?

powinien mieć Pan możliwość kontaktu z siostrą, mogę pomóc w tej sprawie - to, że jest Pan za granicą nie ma znaczenia, gola@danielgola.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 18 października 2021 16:27 Zmodyfikowano dnia: 18 października 2021 16:27 Obejrzało: 199 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Szanowny Panie, może Pan wystąpić do sądu o ustalenie kontaktów z siostrą. Zapraszam do kontaktu - z chęcią udzielę niezbędnej pomocy prawnej.

Odpowiedź nr 2 z dnia 19 października 2021 01:19 Zmodyfikowano dnia: 19 października 2021 01:19 Obejrzało: 198 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.