Pytanie z dnia 04 czerwca 2018
Witam
Zrobiłem na dniach certyfikowany kurs trenera personalnego z pełnymi uprawnianiami do wykonywania takiego zawodu. Chciałbym aby była to moja praca dodatkowa po godzinach współpracując z podopiecznymi. W jaki sposób mam sie rozliczyć z Urzędem Skarbowym abym nie poniósł konsekwencji pobrania pieniędzy jako usługa? muszę zakładać działalność?
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.



