Pytanie z dnia 25 lipca 2018

Witam zostałem pobity w czasie drogi do pracy miałem złamane 2 kręgi poprzeczne L3 i L4 stłuczoną nerkę z ubezpieczalni przyznali mi 3 procent trwałego uszczerbku na zdrowiu czy ten procent jest adekwatny do tego uszczerbku czy pisać odwołanie?

Dzień dobry, żaden prawnik nie jest w stanie ocenić, czy ustalony procent jest adekwatny do Pana uszczerbku na zdrowiu. To oceniają odpowiedni specjaliści. Z doświadczenia życiowego jednak wynika, że ubezpieczalnia bardzo często przyjmuje uszczerbek niższy niż jest w rzeczywistości. Zawsze warto spróbować w takiej sytuacji walczyć o ustalenie większego uszczerbku.

Odpowiedź nr 1 z dnia 25 lipca 2018 15:13 Zmodyfikowano dnia: 25 lipca 2018 15:13

Sz.Panie Moim zdaniem opisany uszczerbek jest znacznie zaniżony.Radziłbym złożyć odwołanie. z poważaniem : adw Janusz Sawicki

Odpowiedź nr 2 z dnia 25 lipca 2018 16:09 Zmodyfikowano dnia: 25 lipca 2018 16:09

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.