Pytanie z dnia 21 września

Witam, mam pytanie odnośnie licytacji komorniczej.

Czy jestem krewny dla przyrodniej siostry mojego taty, zasłyszałem gdzieś że osoba krewna nie może przystąpić do licytacji komorniczej nieruchomośc czy jest to prawdą? Proszę o odpowiedź na te nurtujące mnie pytania.

W licytacji nieruchomości nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły ( art. 976 k.p.c.).

Odpowiedź nr 1 z dnia 22 września 2017 10:33:17 Zmodyfikowano dnia: 22 września 2017 10:33:17 Obejrzało: 10 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.