Pytanie z dnia 30 lipca

Witam mam nie typowa sytuację z dziadkami córek. Mianowicie mówiąc córką starsza po pobycie u niech jej zachowa się strasznie zmieniło od kilku tygodni córką się nie słucha mówi że ona będzie mieszkać z babci i dziadkiem u nich w domu itp . Od jakiegoś czasu nie chce żeby córka jedziesz tam bo sobie z nią nie radzę. Powiedziałam to dziadkom . A ona zaczęła straszyć mnie sądem że mi ją zabierze . Co mogę w takiej sytuacji zrobić. Do drogiej córki są oni obcy nie pytają o nią nie odwiedzają jak zwrócę uwagę w tedy jedynie ale tak to nie proszę o pomoc żeby jakoś z tego wybrnąć bo ja już nie mam argumentów do dziadku córek.

Dzień dobry, niestety ciężko coś zrozumieć z tego pytania. Czy córka chce mieszkać z dziadkami, a nie z Panią ? Jeśli tak, polecam zacząć od wizyty u psychologa, celem ustalenia co jest tego przyczyną. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 31 lipca 2022 20:20 Zmodyfikowano dnia: 31 lipca 2022 20:20 Obejrzało: 25 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.