Pytanie z dnia 06 marca 2017

Witam.
Jestem na wychowawczym,mam dwojke dzieci,maz pracuje i ma komornika na pensji.musimy rozliczyc sie razem z fiskusem.teraz pytanie czy ten komornik moze nam zabrac pieniadze z ulgi prorodzinnej???
Dziekuje za odp.
M

Szanowna Pani, z ulgi prorodzinnej środków nie zabierze, ale może zając rachunek bankowy na który środki się będą znajdowały.

Odpowiedź nr 1 z dnia 6 marca 2017 19:39

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.