Pytanie z dnia 11 grudnia 2023

Witam
Jaki formularz nalezy wypelnić aby zgłosić Famileinkasse że mieszkamy juz w Polsce,nie mamy juz meldunku, żeby nie wysylali kindergled.Mieszkaliśmy w Niemczech ok. 5 lat

Dziekuje Wojtek

Fak przeprowadzki można zgłosić telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Można też spróbować wygenerować formularz np. tu https://www.koordynacja500plus.pl/formularz-kg-45-kindergeld-po-polsku/

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 grudnia 2023 17:13 Zmodyfikowano dnia: 13 grudnia 2023 17:13

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.