Pytanie z dnia 01 października 2017

Witam dostalem pismo z prokuratury i nie bardzo je rozumiem, i chcialbym spytac czy to jest juz wyrok.

Dzień Dobry, co to jest za pismo?

Odpowiedź nr 1 z dnia 3 października 2017 12:53 Zmodyfikowano dnia: 3 października 2017 12:53

Szanowny Panie, żeby udzielić Panu odpowiedzi na pytanie, jakiej treści pismo Pan otrzymał, trzeba by do tego pisma mieć dostęp i móc je przeczytać. Ale co do zasady Prokurator nie wysyła wyroków, robi to Sąd, więc z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że nie otrzymał Pan jeszcze wyroku. Pozdrawiam serdecznie, adw. Marta Kosecka

Odpowiedź nr 2 z dnia 4 października 2017 08:49 Zmodyfikowano dnia: 4 października 2017 08:49

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.