Pytanie z dnia 17 lutego 2017

Witam. Dostałam pismo od radcy prawnego mojej byłej partnerki o wezwanie do zapłaty rat połowy jej kredytu ( Ona jest kredytobiorcą) i to był jej wkład własny na mieszkanie ja do tego też brałam kredyt gotówkowy(bo brakło na wkład) i już go spłaciłam. Do czasu spłaty ona przelewała mi polowe mojej raty z dobrej woli. Ja na jej kredyt też do momentu w którym zaczeła mnie i moją nową partnęrke szykanować obrażać za plecami etc. kredyt hipoteczny był wzięty wspólnie ale byla rezygnacja z mieszkania i spłata całkowita. Zwrócili jej ta czesc co przeznaczyła na wkład własny, ale to nie pokryło całkego kredytu. Co zrobić w takiej sytuacji ?

Dzień dobry, przede wszystkim trzeba się zapoznać z wezwaniem, które Pani otrzymała. Jakie dokładnie okoliczności przywołuje pełnomocnik Pani byłej partnerki w tym wezwaniu ? Ile w sumie Pani przelała byłej partnerce, a ile ona Pani ? Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 lutego 2017 13:17:49 Obejrzało: 41 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.