Pytanie z dnia 28 listopada 2023

Witam, chciałabym się dowiedzieć co mogę zrobić w danym temacie. Mieszkam w bloku jest to wspólnota mieszkaniowa, sąsiadka najprawdopodobniej choruje na alzhaimera w dniu dzisiejszym poraz drugi w ciągu 2 miesięcy ulatniał się u niej w mieszkaniu gaz. Syn niby opiekuje się matką lecz za każdym razem jest pijany i dziś przebywał w tym mieszkaniu wraz z matką ale był w takim stanie że nawet nie poczuł tego gazu.. Obawiamy się o własne bezpieczeństwo już coraz bardziej..

Proszę zawiadomić OPS i zgłosić niniejszy fakt na policję. OPS może złożyć wniosek o umieszczenie w DPS.

Odpowiedź nr 1 z dnia 30 listopada 2023 19:58 Zmodyfikowano dnia: 30 listopada 2023 19:58

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.