Wezwanie w charakterze świadka.

Pytanie z dnia 29 listopada 2023

Otrzymałem pismo z zysku że mam się wstawić w formie świadka w celu wykonywanej pracy dla danej firmy po kontakcie z osobą która będzie prowadzić przesłuchanie poinformował mnie że zarobki nie były adekwatne do wykonywanego zawodu część na konto dawał reszta do ręki co zrobić żeby nie było konsekwencji z tego dla mnie

Dzień dobry, proszę dokładnie opisać stan faktyczny, bo z powyższego nie sposób wywnioskować jaki jest porblem. Co to jest "pismo z zysku" ? O co chodzi w sprawie ? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 29 listopada 2023 13:15 Zmodyfikowano dnia: 29 listopada 2023 13:15 Obejrzało: 298 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Trudno jest wywnioskować na podstawie tego co Pan pisze o co chodzi w tej sprawie i jaki może być zarzut w sprawie.

Odpowiedź nr 2 z dnia 30 listopada 2023 20:04 Zmodyfikowano dnia: 30 listopada 2023 20:04

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.