Uporczywe nękanie wzywaniem policji

Pytanie z dnia 13 maja

Dzien dobry,

Mam problem z sąsiadami, którzy uporczywie nękają mnie wzywaniem policji z rzekomego powodu zakłócania ciszy nocnej. Wystarczy, ze przyjdzie do mnie choć jeden znajomy i będziemy siedzieć dłużej, po jakimś czasie policja puka do drzwi. Przy ostatnim wezwaniu, weszli do środka za moim pozwoleniem i zapisali, że w mieszkaniu nie dzieje się nic. Sąsiedzi również, zgłosili mnie do spółdzielni mieszkaniowej. W jaki sposób poradzić sobie z tym problemem?

Szanowna Pani / Szanowny Panie, może Pani/Pan wezwać sąsiada na piśmie do zaprzestania naruszania Pani/Pana dóbr osobistych. Często taka forma wezwania, wraz ze wskazaniem możliwych konsekwencji niezastosowania się do niego przynosi zamierzony efekt. Jeżeli potrzebowałaby/potrzebowałby Pani/Pan pomocy w sporządzeniu takiego wezwania, proszę o informację - chętnie pomogę. Z poważaniem, aplikant adwokacki Filip Majsterek

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 maja 2021 18:47 Zmodyfikowano dnia: 13 maja 2021 18:47 Obejrzało: 20 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.