Umowa na czas nieokreślony

Pytanie z dnia 27 lipca

Witam. Chciałbym się dowiedzieć z czy przysługuje mi następna umowa na czas nie określony. Pierwsza umowa na okes próbny była zawarta 16 października 2017 roku. Później w styczniu została przedłużona na okres dwóch lat. Po czym zaszłam w ciążę i poszłam na urlop macierzyński. Podczas urlopu macierzyński została mi przedłużona na 9 miesięcy od stycznia do 16 października 2020. Czy w takiej stytulacki następna umowa przysługuje mi na czas nieokreślony

Tak, kolejna umowa będzie musiała być umową na czas nieokreślony. Okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony, a także łączny okres zatrudnienia na podstawie umów o pracę na czas określony zawieranych między tymi samymi stronami stosunku pracy, nie może przekraczać 33 miesięcy, a łączna liczba tych umów nie może przekraczać trzech. Pierwsza umowa zawarta na okres próbny nie wlicza się do tego okresu.

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 lipca 2020 10:59 Zmodyfikowano dnia: 28 lipca 2020 10:59 Obejrzało: 35 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.