sprawa spadkowa,dziedziczenie testamentowe,podważenie testamentu

Pytanie z dnia 06 czerwca 2019

Jestem stroną w sprawie spadkowej. Testament, który swiadczy na moją korzyść zostal podwazony przez bieglego sądowego- z uzasadnieniem, ze dowod osobisty zmarłego jest falszywy. 2 kolejnych bieglych sadowych orzeklo, ze testament jest prawdziwy. Chcę złożyć kasacje, ale podstawowym wyznacznikiem są moje zeznania w trakcie rozprawy, które najprawdopodobniej nie zostaly zaprotokolowane- pomimo, ze jako swiadek w sprawie podwazalam decyzję 1 bieglego...na co w takiej sytuacji moge sie powolac? zostalam wstępnie poinformowana, ze nie moge wnosic o kasacje, gdyz w trakcie sprawy orzeczenie 1 bieglego nie bylo podwazane. Co moge zrobic w takiej sytuacji?

Dzień dobry, przede wszystkim w postępowaniu kasacyjnym istnieje przymus adwokacki, więc musi Pani najpierw skorzystać z usług profesjonalnego pełnomocnika, który oceni czy są podstawy do wniesienia kasacji i jeśli tak, będzie mógł ją sporządzić, podpisać i popierać przed sądem. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 7 czerwca 2019 07:53 Zmodyfikowano dnia: 7 czerwca 2019 07:53 Obejrzało: 235 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.