sprawa karna,oskarżony

Pytanie z dnia 22 lutego 2019

Witam, czy oskarżonemu w sprawie karnej (stawiennictwo na sprawę obowiązkowe) przysługuje instytucja "pomocy prawnej" oraz możliwość przesłuchania w sądzie właściwym według miejsca zamieszkania?

Dzień dobry, tak, oskarżony zgodnie z treścią art. 585 kodeksu postepowania karnego może zostać przesłuchany w drodze pomocy prawnej. W przypadku chęci uzyskania dalej pomocy prawnej uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z moją kancelarią. Dane do kontaktu pod adresem: www.adwokat-kurczuk.pl Pozdrawiam, adwokat Agnieszka Kurczuk-Samodulska

Odpowiedź nr 1 z dnia 25 lutego 2019 09:37 Zmodyfikowano dnia: 25 lutego 2019 09:37 Obejrzało: 160 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.