pożyczka,biegły grafolog,wniosek

Pytanie z dnia 10 czerwca 2019

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące pożyczki przez mojego dłużnika. Została już wydana opinia biegłego grafologa, na moją korzyść. Potem dłużnik odwołał się i chciał dodatkowej opinii oraz wyjaśnien, ale sąd odrzucił wniosek. Teraz pozwany wniósł o przeprowadzenie dowodu z opinii Instytutu Espertyz Sądowych lub Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji, na te same okoliczności, które podniósł po otrzymaniu pierwszej opinii, czyli czy naniesione słowa pokwitowania zostały napisane w tym samym czasie, co podpis pozwanego oraz czy zostały złożone tym samym długopisem.
Czy taki wniosek także może być odrzucony? Ile czasu od jego wniosku będę czekać na kolejny przełom w sprawie - chociażby termin ogłoszenia wyroku.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, to zależy od dokładnych okoliczności sprawy. Jeśli sąd uzna, że opinia biegłego jest jednoznaczna, a zarzuty pozwanego bezpodstawne, z pewnością oddali kolejny wniosek dowodowy. Niemniej bez znajomości akt sprawy nie sposób nic doradzić. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 czerwca 2019 10:59 Zmodyfikowano dnia: 11 czerwca 2019 10:59 Obejrzało: 199 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.