poszkodowany w wypadku komunikacyjnym,potrącenie na pasach

Pytanie z dnia 21 czerwca 2019

Witam.
Uległam wypadkowi komunikacyjnej i na przejściu dla pieszych z winy kierowcy który mnie nie widział z powodu oblodzonych szyb,bodajże Policja,która pojawiła się na miejscu zdarzenia oczywiście wezwana przeze mnie,bo kierowca nie chciał wezwac Policji ani karetki do mnie,nadmienił o szybach,że nie były dobrze ośnieżone.Skutkiem tego było złamanie kostki bocznej z unieruchomieniem na 6 tyg. Przez ten czas przeszłam wiele bólu,utratę źródła dochodu,a na zwolnieniu byłam 63 dni. Rehabilitacja płatna, koszty leków i opatrunkow,zadłużenie pieniężne u ludzi bo za coś było trzeba żyć. A dziś dostałam pismo z Prokuratury zawiadomienie o przesłaniu wniosku o warunkowym umorzeniu postepowania karnego z art.177&1. Dlaczego? podjęto taką decyzję, sorawca okazał skruche itd.ale komu? Bo mnie nie przeprosił do tej pory,nie dowiadywał się czy mam za co żyć z córka uczącą się i za co kupić leki i opatrunki. A co ze mną? Żadnej nawiązki ani niczego. To co w takim przypadku trzeba dac sobie zmiażdzyć głowę żeby Prokuratura to uznała. Byc może sprawca tego nie chciał, ale ja tez nie chciałam być potrącona z o obrażeniami na tyle tygodniu. Czy coś mogę jeszcze zrobić w tej sprawie.Bo na razie wynika z tego że ani żadna nawiązką,żadne zadoscuczynienie,ani odszkodowanie z OC sprawcy mi się należeć nie będzie. A co ze stratami jakie poniosłam wydatki leczenia utrata zarobków oraz zniszczonej odzieży o butów?

Dzień dobry, w celu uzyskania pomocy proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 530 008 019 lub e-mail: kancelariamazew@gmail.com. Pozdrawiam adw. Małgorzata Mażewska - Woźniak

Odpowiedź nr 1 z dnia 24 czerwca 2019 16:25 Zmodyfikowano dnia: 24 czerwca 2019 16:25 Obejrzało: 283 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Sz.Pani Widzę, że sama Pani sobie nie poradzi z uzyskaniem zadośćuczynienia i odszkodowania. Moja Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w takich sprawach.Odległość nie ma tutaj znaczenia. W Pani wypadku możemy liczyć na zwrot wszelkich udokumentowanych kosztów oraz zadośćuczynienie na poziomie 3000 do 5000 zł. Jeżeli chodzi o honorarium - to możemy się umówić na podpisanie umowy na 20% wyegzekwowanej od Towarzystwa Ubezpieczeniowego lub sprawcy wypadku kwoty a nadto 500,00 zł tytułem zapłaty na poczet umówionego honorarium - ta kwota zostanie odliczona od umówionego honorarium. z poważaniem : adw Janusz Sawicki tel : 501-864-044 mail : janusz.sawicki@adwokatura.pl

Odpowiedź nr 2 z dnia 25 czerwca 2019 14:26 Zmodyfikowano dnia: 25 czerwca 2019 14:26 Obejrzało: 279 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.