Porada w sprawie rozwodowej.

Pytanie z dnia 27 stycznia

Dzien dobry,
Chce rozwiesc sie z żoną. Dowiadywałem się już wstępnie u adwokata co i jak. Mamy dwojke dzieci, dorosłą corke i 3 letniego syna.
Nie sypiamy ze sobą ponad rok, nie kochamy się, praktycznie wszystko robimy osobno. Od jakiegoś czasu jestem w innej relacji o czym żona wie. Najwyraźniej jej to nie przeszkadza. Chciałbym wyprowadzić się, lecz jedyne czego się boję to że zona zacznie utrudniac mi kontalt z synem do rozprawy. Juz tym mi grozila. Dodam ze z synem jestesmy bardzo zwiazani emocjonalnie. Czy wyprowadzka wplynie niekorzystnie na moja sytuacje? Czy bedzie tylko ostatecznym potwierdzeniem rozpadu? Z racji ze jest rozpad fizyczny, emocjonalny? Czy zona ma prawo zabronic mi kontaktow z dzieckiem? Co powinienem zrobic? Dodam ze mamy rozdzielnosc majatkowa, mieszkanie jest wspolne - mamy kredyt. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Czy moge bezpiecznie sie wyprowadzic bez obaw o kontakt z synem? Czy powinienem zlozyc wniosek o zabezpieczenie kontaktow z dzieckiem?

Dzień dobry, jeśli korzysta Pan w tej sprawie z usług adwokata, to inny adwokat nie może udzielić porady bez uprzedniego poinformowania Pana pełnomocnika o tym fakcie. Jeśli to zrobi, narazi się na odpowiedzialność dyscyplinarną. Proszę więc porozmawiać ze swoim pełnomocnikiem. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 29 stycznia 2024 11:26 Zmodyfikowano dnia: 29 stycznia 2024 11:26 Obejrzało: 50 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Proszę się ze mną skontaktować pod nr tel. 666864009 bądź e-mail: k.nagorska@knkkancelaria.pl, chętnie pomogę.

Odpowiedź nr 2 z dnia 29 stycznia 2024 18:13 Zmodyfikowano dnia: 29 stycznia 2024 18:13 Obejrzało: 47 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.