Porada w sprawie kradzieży w sklepie.

Pytanie z dnia 03 października

Dzien dobry. Wpakowalam sie w klopoty przez wlasna glupote. Zaczelam krasc. Wstydze sie tego bardzo. Nie wiem dlaczego to robilam. Bylam w jakims amoku. Po prostu musialam cos zabrac ze sklepu. Za ktoryms razem zostalam zatrzymana. Podobno w jednym sklepie robilam to od paru miesiecy a ja tego nie pamietam! Na kwote ponad 800zl Od ponad dwoch tygodni czekam na wezwanie na policje I nie daje juz rady psychicznie dluzej czekac bo boje sie jaka kara mnie czeka, nigdy nie bylam karana, przez tych ostatnich pare miesiecy ukradlam wiele rzeczy, czy policja dojdzie do wszystkich kradziezy? Dodam ze lecze sie psychiatrycznie, od wielu lat lecze sie na depresje. Czy ktos moglby mi pomoc?

Sz.Pani Jeżeli nie była Pani dotychczas karana raczej nie grozi Pani kara pozbawienia wolności. Należałoby wynegocjować jak najniższą karę z oskarżycielem i dobrowolnie poddać się karze. Mogę się podjąć negocjacji oraz zapewnić Pani obecność adwokata na przesłuchaniu. To czy policja dojdzie wszystkich kradzieży - zależy jak dokładnie bi gdzie będzie szukać, nie jest to wykluczone. Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z mojej pomocy - proszę o podanie mi swojego adresu e-mail - prześlę wycenę. z poważaniem : adw Janusz Sawicki janusz.sawicki@adwokatura.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 3 października 2022 13:43 Zmodyfikowano dnia: 3 października 2022 13:43 Obejrzało: 136 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Szanowna Pani, w tej sytuacji najlepiej będzie udać się do adwokata. Aby była Pani reprezentowana przez fachową osobę. Takie rozwiązanie będzie dla Pani najbezpieczniejsze również ze względu na zdrowie psychiczne.

Odpowiedź nr 2 z dnia 3 października 2022 15:45 Zmodyfikowano dnia: 3 października 2022 15:45 Obejrzało: 133 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.