Oszustwo. Wyłudzenie pieniędzy.

Pytanie z dnia 10 lutego

Witam. Zostałam oszukana na ok 25 000 zł. W skrócie moje praca polegała na nabijaniu wyników aplikacji. Początkowo nie musiałam nic inwestować, jednak z czasem zaczęły pojawiać się ujemne wartości na moim koncie, które musiałam wyrównać do 0, aby móc odzyskać swje wcześniejsze środki. Kiedy "firma" przelała wypłate w wysokości 800 usdt, od tamtej pory nie mogłam w żaden sposób wyciągnąć środków, ponieważ bilans ujemny był za każdym razem. A środki można wybrać tylko jeżeli ukończy się określoną ilość zadań. Pracownicy tejże aplikacji/firmy, poinformowali mnie, iż nie ma możliwości odzyskania zainwestowanych pieniędzy bez dokończenia zadań. Tak więc,teraz na moim koncie widnieje ujemna kwota ok - 6500usdt. Prosiłam o zwrot tylko zainwestowanych środków, bez wypłaty oraz prowizji, zdaniem pracowników nie ma takiej możliwości. Wszystkie transkacjeodbywały się za pomocą Bybit w walucie USDT.
Proszę o informację, czy sa Państwo mi w jakiś sposób pomóc albo czy mogę poczynić jakieś kroki w celu odzyskania przynajmniej części środków.

Dzień dobry, poza zawiadomieniem organów ścigania o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa na Pani szkodę to nie widzę innych możliwości działania. Adw. Elżbieta Walczak

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 lutego 2024 19:49 Zmodyfikowano dnia: 13 lutego 2024 19:49 Obejrzało: 22 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Proszę się ze mną skontaktować pod nr tel. 666864009 bądź e-mail: k.nagorska@knkkancelaria.pl, chętnie pomogę.

Odpowiedź nr 2 z dnia 14 lutego 2024 09:43 Zmodyfikowano dnia: 14 lutego 2024 09:43 Obejrzało: 20 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.