opłaty licznikowe,umowa najmu mieszkania

Pytanie z dnia 17 czerwca 2019

Witam, wynajmuję mieszkanie na umowie jest zawarte że całościowe opłaty wynoszą 1500zł. Przy podpisaniu umowy nie było mowy o żadnych limitach, liczniki nie zostały spisane, ponieważ agent od nieruchomości stwierdził że nie ma takiej potrzeby ze względu na stałą kwote wynajmu. Teraz jednak wlasciciel wyslal rozliczenie i domaga sie zaplaty ponad 600 zł za wode. Dodam ze przed podpisaniem umowy przez pewien czas ciekla woda ze spluczki. W mieszkaniu mieszkaja 2 osoby wiec to nie mozliwe zeby tyle naciągnąć wody. Dodam jeszcze ze na umowie nie ma zawartych zadnych danych wlasciciela mieszkania znam tylko imie i nazwisko a na rozliczeniu jest ono inne tak samo w administracji poinformowali mnie ze calkowicie ktos inny jest inny jest właścicielem mieszkania. Co mogę zrobic w takiej sytuacji?

Dzień dobry, dla oceny sytuacji niezbędne jest zapoznanie się z umową najmu. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 czerwca 2019 16:38 Zmodyfikowano dnia: 17 czerwca 2019 16:38 Obejrzało: 214 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.