odrzucenie wniosku,zniesławienie

Pytanie z dnia 16 czerwca 2019

Witam. Czy jak sąd mi odrzucił pismo, o zniesławienie. Napisała mi prawnik pisma do sądu o zniesławienie na grupie społecznościowej. Podałam opis, wydruki z tej strony. Ale nie znałam nazwisk i adresu bo to w innym mieście. Ale podałam profile z Facebooka. Opłaciłem. Sąd mi odpisał, że prosi o nazwiska i adresy tych osob( nadmienię, że pracowałam i byłam właścicielem salonu, gdzie ludzie wypidywalu głupoty na mój temat). Napisałam odwołanie tzn adwokat, że prosimy,, żebyvto oni ustalili. Sąd zakończył sprawę że względu na brak danych do sprawy. Co mam robić? Cały czas opinia o mnie wisi i każdy ha może przeczytać?

Witam, w takich przypadkach najlepiej złożyć skargę na Policji. Zgodnie z procedurą karną, Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu (art. 488 par. 1 Kodeksu postępowania karnego). Z poważaniem, adwokat Agnieszka Łozińska

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 czerwca 2019 14:52 Zmodyfikowano dnia: 17 czerwca 2019 14:52 Obejrzało: 243 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.