Pytanie z dnia 28 listopada 2016

Odebrałam pwiadomienie męża i swoje o terminie rozprawy o alimenty syn dał mu je mąż naduzywa alkocholu nie mnieszkał juz z nami i nie mniał adresu pomieszkiwał to u kolegów od kieliszka teraz nie płaci alimentów i podał mnie do prokuratury że odebrałam zawiadomnienie i złozyłam podpis jego w sadzie zeznałam ze to ja podpisałam i pouczono mnie abym nie odbierała i nie odbieram zadnej do dziś jego korespondencji jutro mam wezwanie na policje czy coś mi grozi za to?nigdy nie mniałam zadnych kolizji z prawem mąż nie płaci mi alimentów otrzymuje je z funduszu pije pracuje na czarno uzywał przemocy w domu czemu prokuratura tym się nie zajmie tylko podpisem czy naprawde to ze stać go na prywatnego Radce który pisze mu wszystkie pozwy itd to on może być nietykalny i nie wywiązywać się z swoich obowiązków proszę o pomoc.

Dzień dobry, jeśli podpisała Pani jakieś dokumenty imieniem i nazwiskiem męża, a nie swoim, może ponosić odpowiedzialność karną za podrobienie podpisu. Czy wezwanie, które Pani otrzymała dotyczy właśnie tej sprawy czy innej ? Czy złożyła Pani wniosek o ściganie sprawcy przestępstwa niealimentacji ? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 listopada 2016 14:06:16 Obejrzało: 47 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.