obrót gruntami rolnymi

Pytanie z dnia 07 czerwca 2019

Witam serdecznie. Nabylam dzialki rolne o lacznej powierzchni 1,88h. Jestem rolnikiem. Nieruchomosc objeta jest programem dotacji unijnych jeszcze w tym roku. W planie zagospodarowania jest to dzialka siedliskowa z dostepem do drogi ktora dziele z sasiadami (zabudowanymi) moje pytanie czy moge wybudowac dom na zgloszenie jak wyglada procedura czy musi to byc z pozwoleniem na budowe i jak z dotacjami czy musze odstapic od czesci dotacji na tenieruchomosc. Chcialabym jeszcze w tym roku postawic maly domek (budynek gospodarczo mieszkalny?).

Dzień dobry Pani, przedstawiony przez Panią stan sprawy jest bardzo ograniczony, co wyklucza udzielenie poprawnej porady za pośrednictwem portalu specprawnik. Proszę o rozważenie konsultacji z prawnikiem z Kancelarii najbliżej Pani miejsca zamieszkania. Gdyby zechciała Pani przybyć do Kancelarii w Katowicach wraz z wszystkimi dokumentami dotyczącymi sprawy, zapraszam. Pozdrawiam, adwokat Agnieszka Kwapień http://www.adwokat-katowice.com.pl http://www.rozwod-adwokat.com.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 10 czerwca 2019 08:17 Zmodyfikowano dnia: 10 czerwca 2019 08:17 Obejrzało: 119 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.