Nakaz zapłaty.

Pytanie z dnia 04 sierpnia

Witam.Otrzymałam administracyjny nakaz zapłaty w ktorem wyszczególnione jakieś kwoty tylko nie napisano za co. Tylko daty od 2020.Obecnie dowiedziałam się za co to.Wywóz odpadów komunalnych za okres od kiedy tam nie mieszkam (mieszkanie było wynajęte ale umowa z firmą była na mnie).Z tym ze od momentu wyprowadzenia się z mieszkania przeze mnie lokal zajął inny lokator który również podpisał umowę z firmą na wywóz śmieci. Czy mogę jakoś bronić się od nakazu. Do chwili otrzymania nakazu administracyjnego o zajeciu wynagrodzenia niewiedzialam ze toczy się ta sprawa.Żadnego wezwania do zapłaty. Dodam że deklaracje dostarczyła do gminy matka wlasciciela.

Szanowna Pani, w nakazie zapłaty na pewno jest pouczenie w jaki sposób można się od niego odwołać. Trzeba wówczas przedstawić argumentację tutaj opisaną, że nie generowała Pani odpadów skoro Pani nie zamieszkiwała w lokalu. Z poważaniem, Izabela Jaworska-Turla radca prawny

Odpowiedź nr 1 z dnia 5 sierpnia 2022 09:16 Zmodyfikowano dnia: 5 sierpnia 2022 09:16 Obejrzało: 23 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.