Nadpłata na wynajętym mieszkaniu.

Pytanie z dnia 01 stycznia 2025

Dzień dobry, dostałem informację ze spoldzielni mieszkaniowej ze na moim saldzie jest nadpłata,. Mieszkanie wynajmuję,czy powinienem nadplate zwrocic najemcy???
W umowie najmu sa oplaty: czynsz dla najemcy+czynsz administacyjny+koszt zużycia mediów

Dzień dobry, zależy od dokładnej treści umowy najmu oraz przyczyny powstania nadpłaty. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz tel.: 663-182-634 e-mail: adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 2 stycznia 2025 11:20 Zmodyfikowano dnia: 2 stycznia 2025 11:20 Obejrzało: 257 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

To zależy od treści umowy i tego czy na nadpłata obejmuje w całości okres Pana najmu.

Odpowiedź nr 2 z dnia 3 stycznia 2025 09:39 Zmodyfikowano dnia: 3 stycznia 2025 09:39

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.