Pytanie z dnia 31 grudnia 2016

Mamy z żoną 2 kę dzieci w wieku szkolnym.Żona wyzywa dzieci,często gdy się zdenerwuje w bardzo mocnych słowach ,oraz posuwa się do przemocy fizycznej wobec nich (ciągnie za uszy,szarpie)drapie.Mam nagrania ,rozmów telefonicznych w których wyzywa dziecko.Jakie są szanse aby się z nią rozwieść i uzyskać opiekę nad dziećmi.Nie chce od niej alimentów,nie chce ograniczać jej dostępu do dzieci.Chce aby dzieci były ze mną po rozwodzie i chce aby były bezpieczne.

Dzień dobry, niewątpliwie takie zachowanie żony jest wysoce naganne, ale aby określić czy zaistniały przesłanki do orzeczenia rozwodu, trzeba ustalić czy między Państwem nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia, a więc czy ustała więź fizyczna, gospodarcza i emocjonalna. Proszę więc dokładnie opisać swoją sytuację rodzinną, nie tylko zachowanie żony wobec dzieci. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 31 grudnia 2016 14:33:15 Obejrzało: 107 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.