Pytanie z dnia 02 grudnia 2016

Mam pytanie. Lata temu, niestety padłem ofiarą firmy windykacyjnej , a że byłem bez dochodu sprawe na raty zgodziła się uregulować moja mama. Moja mama podpisała porozumienie z tą firmą i całość kwoty w ratach po 200pln uregulowała. Kiedy po zadzwonieniu do nich poprosiła o wysłanie potwierdzenia całościowego uregulowania sprawy firma powiedziała, że muszą najpierw porozmawiać ze MNĄ bo to ja jestem dłużnikiem i na mój wniosek oczywiście ( co za akt łaski ..) takie potwierdzenie wyślą. Tylko mnie to na kilometr śmierdzi nieczystymi intencjami i próbą wyłudzenia ,oich danych osobowych bo skoro moja mama podpisała porozumienie "weszła w buty dłużnika" to firma windykacyjna na logikę na jej wniosek nie mój mają psi obowiązek jakieś potwierdzenie wysłać.

Dzień dobry, a jakie dokładnie porozumienie podpisała Pana mama? Czy przejęła dług? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 2 grudnia 2016 07:25:44 Obejrzało: 51 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.