Kw nieruchomości.

Pytanie z dnia 26 maja 2021

Mam wpisane w księgę wieczysta kiedyś pradziadka trzy pokolenia wstecz na rzecz ciotki na dzisiejsze pieniążki 15 groszy j muszę wpłacić to do depozytu sądowego i jak zrobić by był wypis z księgi ciotki która już nie żyje. Nie ma dalszych spadkobierców a chce sprzedać działkę z wpisem nie mogę

Witam, proszę tę sprawę powierzyć jakiemuś dobremu prawnikowi, bo sprawa jest skomplikowana i czasochłonna. Odpowiedź na zadane pytanie nikt Panu/Pani nie udzieli w ramach formuły krótkiej, darmowej porady na specprawniku. W razie chęci uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej proszę o kontakt pod adresem grzegorz@kantecki.pl Pozdrawiam, Grzegorz Kantecki

Odpowiedź nr 1 z dnia 26 maja 2021 12:13 Zmodyfikowano dnia: 26 maja 2021 12:13

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.