Pytanie z dnia 12 listopada 2021

Krs. Mam pytanie mam dokument podpisany w formacie innym niż krs, ssytem prs-wymaga. Czy jeśli wydrukuje i poświadczę ten dokument "za zgodność z oryginałem", to Sąd to uzna? Czy powinien poświadczyć elektroniczny dokument, elektronicznie, czy mogę podpisem mokrym? Czy te wszystkie czynności powinien dokonać profesjonalny pełnomocnik, jezeli chodzi o poświadczenie ?

Nie uzna. Poświadczeń dokumentów może w takiej sytuacji dokonać profesjonalny pełnomocnik. Mogę pomóc. Zapraszam do kontaktu. gola@danielgola.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 listopada 2021 09:55 Zmodyfikowano dnia: 15 listopada 2021 09:55 Obejrzało: 1102 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry, w jakim celu i w jakim postępowaniu ma Pan przedłożyć dokumenty? jakie to dokumenty? Pozdrawiam, adwokat Alicja Kociemba.

Odpowiedź nr 2 z dnia 15 listopada 2021 22:58 Zmodyfikowano dnia: 15 listopada 2021 22:58

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.